#1 2008-01-09 00:10:11

Prominius

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-12-11
Posty: 28

Pakt: OZ-L&R z SPZ-xXx

tak sobie myśle że należy napisać taki topic.. celem... wyjaśnienia co i jak... najpierw proszę Bastka by napisał o wydarzeniach a potem niech ludzie się wypowiedzą co o tym myślą.. tzn ci którzy zostaną w SPZ... bo myśle że ci którzy już są w OZ niemuszą nic mówić...

ja osobiście uwarzam że obecna sytułacja kiedy to OZ przejmuje nasze najlepsze około 10 osób zniżając nas do rangi PONIZEJ akademii(tak mówie o pakcie o nieagresji bo aż coś mnei tarfiło jak zobaczyłem że nawet  sojuszu niebedziemy mieć oficjalnie).. jest wstydem i nie fuzją tylko zwyczajnym przejściem najmocniejszych osób do OZ i najdalej w ciągu miesiąca teoretyczna "akademia" zginie, i skonczy jak stara akademia spz z słowami w opisie "stanowimy nierozłączną całość z...." i zapewne tak SPZ-xXx skonczy, bo już widzę poziom pomocy jednoosadowcom od nas przez osoby z OZ, to niebyła moim zdaniem fuzja na równych warunkach, poprostu najmocniejsze nasze osoby wybrały moim zdaniem lepsze dla siebie wyjście, co do tego że planujecie OZ pakt z MC o ile wogole MC sie na to zgodzą.. czy ktoś poza bastkiem jest taki naiwny ze MC zgodzą sie na pakt takze z akademia? niebądzmy dziecmi...
najdalej za kilka dni jeśli nawet wszystko poszło by po mysli bastka i był nawet jakimś niezrozumiałym dla mnie cudem pakt z MC to i tak akademia prawie napewno bedzie mósiała sobie radzić we własnym zakresie z innymi wrogami... którzy zapewne jak młody byli by w stanie zniszczyć robioną przez takowa akademię armie w ciagu 2 min, więc w tym momencie upada pomysł wspólnych obron bo poprostu nieobronimy się, pomijam już fakt ilości osób przeglądających forum które wogóle czymś poza ich własną osadą się przejmują...

i jeszcze pytanie do Bastka na które nieodpowiedział na SB: czy ustaliłem z OZ że w pierwszej kolejności do nich przechodzą ludzie z SPZ kiedy pojawi się miejsce?? czy np mając do wyboru 1 z nas z 1000 popa i kogos obcego z 1500 wybiorą nas? zastrzegłeś taką mozliwośc? hmmm?

moje skromne zdanie OZ ma mało przydatnych SPZ daleko w d... a wy zostawiliście nas na pastwe losu... i z tego co widze tlyko dlatego jeszcze wszyscy w OZ niejesteście bo oni chyba NIECHA wyrzucic swoich najsłabszych żeby was przyjąć bez zbędnych ceregieli... ps... u nas na stronei sojuszu nic nie ma duzy komunikat o reorganizacji a u nich? hmmmm? pusto zwyczajnie wchłaniają kogo chcą... i za tydzień nikt obcy niebedzie nawet wiedział o dawnej "sile" SPZ


dopisek:
zawarto przymierze dopiero po burzy rozpętanej przezemnie na forum... (jak to ktoś trafnie powiedział: oni już maja zagwarantowane miejsce w OZ teraz tylko musza odejść z twarzą)

Ostatnio edytowany przez Prominius (2008-01-09 00:13:00)

Offline

 

#2 2008-01-09 12:12:29

Jacek-51

Użytkownik

2555696
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-12-30
Posty: 9

Re: Pakt: OZ-L&R z SPZ-xXx

Być może z nami nikt się nie liczy i dlatego musimy dbać o siebie jesteśmy na 95 miejscu myślę ze gdyby podpisany pakt z MC które nas gnebi bylibyśmy duzo wyżej .Ale to moje zdanie.pozdrawiam

Offline

 

#3 2008-01-09 13:44:29

Prominius

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-12-11
Posty: 28

Re: Pakt: OZ-L&R z SPZ-xXx

Jacek bylismy już na 76

Offline

 

#4 2008-01-09 23:08:08

fiatus

Użytkownik

8245284
Zarejestrowany: 2007-10-25
Posty: 91

Re: Pakt: OZ-L&R z SPZ-xXx

sojusz rozwalony a szkoda bo fajnie mi się grałow tym składzie jeszcze pare dni temu pisałem do zapolka aby wrócił bo idzie ku leprzemu a teraz mogę tylko sam śmiać się z tego. Szkoda W/g mnie lepiej panować w piekle niż być sługą w niebie niestety nasz 01 ma odmienne zdanie i autorytatywnie zniszczył to co razem budowalismy


Nie każdy chłop z widłami to Posejdon!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ndl.pun.pl www.modthesims3.pun.pl www.knightsofharmony.pun.pl www.infinityalliance.pun.pl www.espada.pun.pl